Casa De Taipa Villa
| Wifi Wi-Fi | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Located 8 minutes' stroll from Nossa Senhora da Conceicao Plaza, Casa De Taipa Villa Barra Grande gives access to various tourist sites in the vicinity.
Barra Grande Beach is within 900 metres of this holiday home, while the Macapa Beach is 4.5 km away.
Guests will find Restaurante do Pescador 5 minutes' walk away. The property is also 70 km from Aeroporto Internacional de Parnaiba - Prefeito Doutor Joao Silva Filho airport.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Öltöző
- Kulcs belépés
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szolgáltatások
- Szolgáltatások házi állatoknak
- Szobaszerviz
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Kerti bútor
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa De Taipa Villa milyen messze van a Parnaiba (PHB-Joao Silva Filho nemzetkozi ) repülőtértől?
A Parnaiba (PHB-Joao Silva Filho nemzetkozi ) repülőtér és a Casa De Taipa Villa között 70 km távolság van. - ❓
A Casa De Taipa Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa De Taipa Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa De Taipa Villa konyhával berendezett?
A Casa De Taipa Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.